Internet Download Manager یا به اختصار IDM یک نرم افزارکاربردی برای مدیریت  دانلودها هستش وسبب بهینه سازی و تا حد زیادی افزایش سرعت دانلود میشه.IDM می تونه سرعت دانلود رو تا پنج برابربیشتر از حد معمولی افزایش بده.توصیه ی ما برای کاربرانمون این هستش که برای بهبود سرعت دانلود های خودشون از IDMاستفاده کنند.
این نکته رو هم باید در نظر بگیریم که هر گونه استفاده از فیلنر شکن های مختلف که امروزه مورد استفاده قرار میگیره میتونه باعث ایجاد اختلال در روند دانلود بشه ،پس برای جلوگیری از ایجاد این اختلات بهتره که در زمان دانلود از این فیلترشکن ها استفاده نکنیم.

2.

3 دیدگاه

 1. امین 3 سال قبل

  سلام. چقدر خوب بود برای ما لینوکسی ها هم ارزش قائل می‌شدید و پیشنهاداتی در مورد لینوکس هم می‌نوشتید. البته برای خودم نمی‌گم، برای تازه کارها که وارد سایت می‌شن. ممنون.

  • pathseeker 3 سال قبل

   سلام دوست لینوکس کار عزیز 🙂
   ما برای لینوکسی ها احترام خاصی قائلیم و اونهارو کاربران به نسبت حرفه ای تری میدونیم که لازم ندارن چیزی بهشون گفته بشه بلکه خودشون زیروروی همه چیز رو نهایتا کندوکاو میکنن 😉
   بهر روی گفتن اینکه کاربرای لینوکس هم میتونن از برنامه هایی مثل Axel و یا Aria2 استفاده کنند شاید برای ذکر نام لینوکس بد نبود و از این به بعد سعی میکنیم در آموزش هامون حتما این نکته رو لحاظ کنیم، مرسی از وفاداریتون به لینوکس 😀

   • امین 3 سال قبل

    خیلی ممنون از پاسختون. امیدورام موفق باشید.

نوشتن دیدگاه

نکته: فیلدهایی که با ستاره مشخص شده اند ضروری هستند.